Mar 9, 2012

From The Vault: Orly Androgynie

Scroll down for Turkish. / Türkçe için aşağıya ininiz.


     I have another Orly nail polish that I would like to show you guys this week. It's Orly Androgynie. First of all, I might say I'm deeply in love with the name of this nail polish, really creative, congrats Orly. Let me show you some photos, then I'll come what I'm dissappointed about Androgynie.


I love the color and the shape of the glitters in this one but the worst thing about it is that they don't come up while I'm polishing my nails. One need to spend extra effort in order to see more glitter on their nails. So, my first negative review on an Orly polish. 


Other than that, of course I'm glad to have this one. I'll try to apply it with more glitters the next time.


Do you guys like it? Comment below! And thank you for stopping by.     Bu hafta sizlere göstermek istediğim bir başka Orly oje ile karışınızdayım. Orly Androgynie. İlk olarak belirteyim ojenin adına hasta oldum, inanılmaz yaratıcı, Orly'e tebrikler buradan. Sonrasındaysa Androgynie ile alakalı olarak bende hayal kırıklığı yaratan durumdan bahsedeyim. 
     Ojenin rengini, içerisindeki glitter ve sim dağılımını ve glitterların rengini ve şeklini çok sevdim, sevdim sevmesine de ojeyi sürerken bir türlü fırçaya gelmediler, gelemediler. Ekstra efor sarf etmeniz ve uğraşmanız gerekiyor bunun için. Bir Orly oje ile alakalı ilk negatif yorumum da gelmiş oldu böylelikle. Bu durum haricinde bu ojeyi sahip olduğum için mutsuz değilim. Bir sonraki sürüşümde vakit ayırıp, tırnaklarımı allayıp pullayacağım kendisiyle inşallah. 
     Siz beğendiniz mi? Yorumlamayı unutmayın! Uğradığınız için teşekkürler.

6 comments:

 1. Anaa Androgynie böyle miydi :O Şişede inanılmaz başka duruyor

  ReplyDelete
 2. Aldığıma pişman olduğum tek oje Androgynie. Bu kadar mı kötü formül, bu kadar mı çirkin bir renk olur ya. Büyük simler dibe çöküyolar, alınmıyolar bir türlü falan. Gıcık oldum resmen. İlk günün akşamında soyulmaya başladı bir de. götürüp kafalarına atsam yeridir yani...

  ReplyDelete
  Replies
  1. evett!! kesinlikle sisede durdugu gibi durmuyor.. formulunu cok daha yogun ve sim dagilimini da yogunlugu baz alarak cok daha farkli yapmalari gerekirdi..

   Delete
 3. Sana blogumda bir ödül verdim... Sevgiler,
  http://poshnailart.blogspot.com/2012/03/cute-blog-award.html

  ReplyDelete