Feb 27, 2012

Newest Haul! (Koleksiyonumun Yeni Üyeleri)

Scroll down for Turkish. / Türkçe için aşağıya ininiz.

     Happy Oscar Weekend everyone! How are you? How is life treating you so far? 

     I wanted to show you my recently bought nail polishes for a while now and I finally found some free time to capture them all. This post is not that picture heavy though and probably you'll find the nail polish distribution quite interesting because I include 13 different brands here.

     So here we go;

I wanted to post the big picture first!


These are the Inglot top coats that I bought from its own store. Basak from Oje Vitrini praised these a lot so we'll see how they will work out.


From left to right; Inglot XL4 - XL7 - XL3

This group is called the luxury ones. The day my nail polish diet ended, I run to a drugstore to buy these goodies. I was dying to purchase Peridot since July 2011 so there we go;


From left to right; Barielle 5109 Buddha - ful - Butter London Wallis - Orly Androgynie - Orly Halley's Comet - Chanel Peridot

Seperate photo for my favorite from this haul; 


Chanel Peridot

This one was supposed to be pictured with the above group but I forgot about it. So;


O.P.I Russian Navy

This Orly is a giveaway present from adorable blogger Dilek from Tirnaklar Fora. Glad that I won that giveaway!


Orly Oui

Such an orginal group of nail polishes presented below; Sasatinnie Valentine's Day Special Collection from an adorable best friend of mine. She brought these from Singapore, how lucky am I!


These don't have separate names, but I'm dying to try them all!  Finally I got the courage to buy these Bourjois nail polishes.


From left to right; Jaune trendy 39 - Lime catwalk 38

Then some Rimmel polishes that I saw on Emerald Sparkled for the first time, actually she was with me when I bought these but we'll come to that later.


From left to right; 292 Sorbet So Good - 405 Fierce Cherry

Some Flormar nail polishes for the Spring;


From left to right; Flormar 407 - Flormar 376

Really special Pastel nail polish that is from their New Year's Glitter Set see the red sparkles inside the bottle;


Pastel 314

Couple of Alix Avien nail polishes; Dilek told me these go really good with stamping, if she says so it's 100% true.


From left to right; Alix Avien 231 - Alix Avien 232

And then some more magnetic nail polishes from Flormar. Most of the people who swatched these tell that its magnet doesn't work well. Also, look at the third nail polish in the below picture. See the bottom right? I bet there is a problem with that one, I'll figure out soon hopefully!


From left to right; Flormar Magnetic Twist; MG07 - MG05 - MG06 - MG02

And the final part of this haul, Golden Rose finally brought their Holographic Color line nail polishes to Turkey. I bought all of them, maybe one or couple might be short here but these were the ones I'm willing to try. People who put these before told me that these are not really holographic, only has a white effect. Most probably its right because I didn't see any rainbow effect on yet.


From left to right; Golden Rose Holographic Color 107 - 110 - 102 - 120 - 112 - 114 - 119 - 101 - 111.

Do you guys find a one that you like? See you in the next post and thank you for stopping by.     Herkese mutlu bir Oscar hafta sonu dilerim! Nasılsınız? Hayat size nasıl davranıyor acaba?
    
    En son aldığım ojelerimi göstermek istiyordum epeydir ve en sonunda fotoğraflayacak boş zamanı buldum. O kadar da çok fotoğraf yok göreceğiniz üzere ve aksine 13 farklı oje markası içerdiğinden ilginç de bir post.

    İlk olarak tüm ojelerin dahil olduğu çirkince bir fotoğraf var. Sonrasında Inglot'tan aldığım simli top coatları görebilirsiniz. Oje Vitrini'nin süper yazarı Başak bunları çok övmüştü ben de sabırsızlanıyorum kullanmak için. İsimlerini fotoğrafların alt kısmına yazdım. (Aslında tüm fotoğrafların altında ojelerin isimlerini soldan sağa sıralanmış şekilde görebilirsiniz.)

     3., 4. ve 5. fotoğraflar biraz lüks bir grup. Zira onları oje diyetimin sona erdiği gün almıştım. Chanel Peridot'u Temmuz 2011'den beri almak için yanıp tutuşuyordum ve sonunda kavuştuk. Ardından gelen O.P.I'yi aldığımı unuttuğumdan sonradan ayrı olarak fotoğraflamak durumunda kaldım. Umarım tırnakta da şişede durduğu gibi durabilir. 
     Sonraki fotoğrafta gördüğünüz Orly, harika insan Dilek'in Orly ile ortaklaşa gerçekleştirdiği çekilişten kazandığım oje. 

     Bir sonraki fotoğrafta dünyanın en bir şeker oje şişeleriyle karşılaşmış olmalısınız! En iyi arkadaşlarımdan biri Singapur seyahatinin dönüşünde bu güzel Sasatinnie Sevgililer Günü özel setini getirmiş bana! Çok şanslıyım bence. Ojelerin tek tek isimleri yok, bir de sanırım kullanmaya kıyamayacağım kadar güzeller. Kesinlikle bir koleksiyoncu için eşi benzeri bulunmaz bir set oldu bu.
    Ardından en sonunda almaya cesaret edebildiğim Bourjois ojeler var. Sarı olanı ilk olarak Emerald Sparkled'da görmüştüm ki aslında bu ojeleri alırken o da yanımdaydı ama bu başka bir postun konusu, beklemede kalın! Sonra yine biraz Rimmel ve hoş geldin bahar temalı Flormar ojeler var.

     Sonra tek başına göreceğiniz Pastel oje, Pastel'in yılbaşı özel koleksiyonu için çıkarmış olduğu ama önceden göstermiş olduğum ojelerle birlikte değil, sonradan piyasaya sunulan; içerisinde harika kırmızı simleri olan bir oje. Denemek için sabırsızlanıyorum.

     Hemen altında gördüğünüz Alix Avien ojeleri de Dilek damgalama için harika gittiğini tavsiye edince aldım. Dilek söylediyse gözüm kapalı güveniyorum.
      Sona yaklaşırken Flormar'ın rengini beğendiğim manyetik ojelerine ulaşacaksınız. Bu ojeleri deneyenler mıknatısından memnun değildi. Ben henüz denemediğimden bilemiyorum. Ayrıca, 3. sıradaki ojede de göreceğiniz üzere, alta çökmüş bir kısım var orada. Ne olduğunu henüz ben de bilmiyorum, yakında öğreneceğiz umarım.

     Ve bu postun da son kısmı Golden Rose'un en sonunda Türkiye'ye de getirmeyi akıl ettiği Holografik ojeleri. Ben sanırım hepsini aldım, belki 1-2 tanesi eksiktir. Aslında bu ojeler tam olarak hologram etki yaratmıyor, yani gökkuşağı renklerini göremiyorsunuz öyle ama bir şekilde hologramlar işte, denemeden tam açıklayamam sanırım görüntüyü.

    Sevdiğiniz bir şeyler yakaladınız mı bu postta? Uğradığınız için teşekkür ederim, bir sonraki postta görüşürüz!

Feb 22, 2012

From The Vault: Essence 60 Fateful Desire

Scroll down for Turkish. / Turkce icin asagiya ininiz.

     Hello everyone! Long time no see, huh? I've been really busy with work and my life in the past couple weeks so, my apologies. Today, I would like to show you guys such an amazing red nail polish from Essence's 2011 Fall Collection; Essence Fateful Desire.


It's a regular cream nail polish but differs from others with its adorable color. I like it a lot, it looks so unique to me. I applied 2 coats and the result was close to perfect.


Here's an Instagram shot that I captured the moment I put it on.See you guys in the next post.     Merhaba herkese! Uzun zamandır görüşemedik farkındayım, biraz yoğun geçiyor bu aralar... Yokluğum için üzgünüm. Bugün sizlere rengine ağzımdan sular akıttığım bir oje göstereceğim. Essence'ın 2011 Sonbahar Koleksiyonundan Fateful Desire. Ben bu ojeyi DenizRio'dan almıştım her zamanki gibi, kendisi güvenerek ithal oje alışverişi yaptığım tek insan diyebilirim. Buradan ulaşabilirsiniz dükkanına.
     Krem yapıda bir oje, sıkça kullandıklarımız gibi. Ama bu arkadaşı diğerlerinden ayıran rengi. Hakikaten çok orijinal bir kırmızı gibi geliyor bana. 2 kat uyguladım ve sonuç harikaydı. Yukarıda bir adet de Instagram pozu mevcut. 

Bir sonraki postta görüşmek dileğiyle...

Feb 11, 2012

From The Vault: Essie Dive Bar

Scroll down for Turkish. / Türkçe için aşağıya ininiz.

     Hey you guys! Such an incredible polish I picked for today's post. Essie Dive Bar from Holiday 2011 Collection. I again tried to capture it at different environments and different hours of the day.

     First of all I cannot explain the exact color of this nail polish. Because of its formula, the color changes every other hour of the day. Dive Bar is not a metallic nail polish but acts like one. Looks like dark blue even close to black sometimes in the mornings, then turns out to be an awesome greenish blue during afternoon but at the end of the day again dark navy blue. I like the formula, used 2 coats for this mani and turns out great. Also there hides some shimmer particles in the composition.


This one is taken 7.30 AM. You may see the dark side of the polish in the above photo. Lol. 


This one is taken at afternoon, I tried to capture it under the sunlight.


This is an evening caption under white light. 


Again an evening caption but with yellow light, look at the shimmers in the bottle. Don't they look just great?


Alizarine Claws pose. Lol.


And a good night caption. Thank you guys for stopping by, see you in the next post.     Selam herkese! Bugün en çok sevdiğim ojelerimden birini göstereceğim. Essie'nin 2011 Holiday Koleksiyonundan Dive Bar. Yine farklı mekanlarda ve saatlerde fotoğraflamaya çalıştım.

     İlk olarak ojenin rengini tarif edemediğimden yakınayım. Aslında yakınmak yanlış kelime, zira ojenin öyle bir formu var ki günün her saatinde ve ışığa göre farklı renklerde yakalayabiliyorsunuz. Dive Bar metalik bir oje değil aslında ama öyleymiş gibi davranıyor. Bazen çok koyu mavi oluyor (siyaha yakın) özellikle sabahları, sonra bir bakmışsınız yeşilimsi bir maviye dönmüş ve akşam yine eski koyu mavi halini yakalamış. Yapısı da çok iyi, rahat rahat opaklaşıyor. Ben 2 kat kullandım bu manikür için ve sonuç ortada. Yanı sıra fotoğraflardan da fark edilebileceği üzere yapısında gizlenmiş simler de mevcut.

     İlk fotoğrafı sabahın 7 buçuğunda çektim, koyu halini rahatlıkla görebilirsiniz. Sonra öğlen çektiğim, güneşin altında parlayan hali var. Sonra yine akşam beyaz ve sarı ışık altında fotoğrafladım. Alizarine Claws pozu da sıkıştırdım araya. Lol. 

     Uğradığınız için teşekkürler, bir sonraki postta görüşürüz.

Feb 6, 2012

From The Vault: A England Lady Of The Lake

Scroll down for Turkish. / Türkçe için aşağıya ininiz.

     Hey everyone! Today, I'm going to show you a really magical nail polish that totally fits my name Wizard Of Polish! Lady Of The Lake from A England's The Mythicals Collection


Here is a little confession, I bought this polish only because it looks like an awesome purple to me and I wanted to try A England nail polish madly that time. But something really amazing happened! This nail polish turned out to be something holo. And I noticed that, the day after I applied it, my nails were sparkling under the sunlight.


It has a great formula, it meets everything you expect from a nail polish. Gets opaque in 2 coats really easily, dries really fast and suprises you with its holo structure.


I bought this nail polish on A England's 1 year birthday period with free shipping and if I'm not mistaken there was 18% discount at that time. A England polishes mainly launches in UK but they ship all around the world.


Here is two different looks; above photo was taken 7.00 A.M. in the morning on a cloudy day and below photo was taken on a sunny afternoon.     Nowadays, A England launched a new collection named The Legend and guess what, that collection actually is legendary, just take a look at their site, you will not regret. I probably will buy some more nail polishes from The Legend collection too.

See you guys in the next post and I'm looking forward to read your comments on A England.     Selam herkese! Bugün sizlere blogumun ismi olan Oje Sihirbazı'na da son derece çok yakışan sihirli bir ojeyi tanıtacağım. A England'ın The Mythicals (Mitler) Koleksiyonundan, Lady Of The Lake (Göldeki Leydi). Ama önce küçük bir itirafım var, ben bu ojeyi alırken mor renk hastalığımdan ötürü almıştım ve aldığım zamanda da A England oje denemek için can atıyordum. Ama mucizevi bir şey oldu. Bu oje holo çıktı. Ve ben bunu ojeyi sürdüğümün ertesi günü güneşin altında harika bir şekilde parlayınca fark ettim. 
     Ojenin harika bir yapısı var, bir ojeden bekleyebileceğiniz tüm özelliklere sahip deyim yerindeyse. Yapısı çok harika, 2 katta rahat rahat opak oluyor, hızlı kuruyor ve bir anda holo oluşuyla sizi şaşırtıyor.
     Ben bu ojeyi A England'ın 1. yaş gününde sunduğu ücretsiz kargo ve yanlış hatırlamıyorsam 18% indirim fırsatından faydalanarak almıştım. Adından da anlaşılacağı üzere İngiltere'de pazarı olan bu oje markası sanırım tüm dünyaya olmasa da pek çok yere ürünlerini postalayabiliyor.
    Yukarıdaki fotoğraflarda pek çok farklı kare görebilirsiniz. Sabahın 7'sinde bulutlu bir günde çekilmiş olanı da mevcut, güneşin altında öğle vakti çekileni de.
    Bu arada, yakın zamanda A England The Legend (Efsane) isimli yeni bir koleksiyon daha çıkardı ve tahmin edeceğiniz üzere hakikaten de efsanevi bir koleksiyon. Sitelerine buradan bir göz atın derim, pişman olmayacaksınız. Ben yakın zamanda The Legend koleksiyonundan da biraz oje alacağım sanırım.

Bir sonraki postta görüşürüz, A England hakkındaki tecrübelerinizi ve yorumlarınızı dinlemek için sabırsızlanıyorum!

Feb 5, 2012

52 Week Challenge - Week 6: Half Moon Manicure

Scroll down for Turkish. / Türkçe için aşağıya ininiz.


     Hey everyone, how was your weekend so far? Feeling good?

     We will be starting the 6th week of 2012 tomorrow and I'm gonna show you my 6th week manicure Half Moon Nails for the 52 Week Challenge.


First of all, I want to say that I'm really bad at half moons! This is definitely the one of the hardest manicures to do for me. I again tried to do my best though. And the result was not that bad because I used a glitter nail polish for the half moons. Lol.


I picked Alix Avien 279 as a base color. Really nice blue polish and has a creamy formula that gets opaque in 2 coats. Adorable Dilek from Tirnaklar Fora gave me this nail polish and guess what? Today is her birthday, yay! Have a very amazing year girl! You rock!


Then I tried to draw half moons with Rimmel 002 Disco Gold glitter nail polish. What do you think? Do you think I finally succeed?


See you guys in the next post. Have an awesome week!     Selam herkese, nasıldı hafta sonunuz? İyi geçti mi?

     Bu hafta 2012'nin 6. haftasına başlıyoruz ve ben de sizlere 52 Week Challenge'ın 6. hafta manikürü olan yarım ay şekilli manikürümü göstereceğim.
     Öncelikle belirteyim, yarım ay maniküründe kesinlikle sınıfta kaldım bile! Benim için nedense yapması en zor manikürlerden biri de bu. Yine de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım ve sonuç beklediğimden çok daha iyi oldu çünkü yarım ayları simli ojeyle yaptım. Lol.
    Taban rengi olarak Alix Avien 279'u seçtim. Bence çok güzel bir mavi ve kremsi yapısı sayesinde 2 katta rahat rahat opaklaşıyor. Bu oje bana muhteşem insan Dilek'in hediyesiydi. Tırnaklar Fora blogunun yazarı kendisi ve tahmin edin bakalım bugünün anlam ve önemi ne? Bugün Dilek'in doğum günü. Yay!         Kendisinin doğum günün buradan da kutluyorum ve harika bir yaş diliyorum ona!
    Taban renginden sonra da Rimmel 002 Disco Gold ile yarım ayları çizdim. Nasıl olmuş sizce? En sonunda başarmış mıyım?

Bir sonraki postta görüşmek üzere, iyi bir hafta geçirmenizi dilerim!

Feb 4, 2012

11 Questions Tag (11 Soruda Siz)

Scroll down for Turkish. / Türkçe için aşağıya ininiz.


     Hey you guys! I've been receiving this tag a lot lately, so I made my mind and decided to do one. Lydz from Sekhmet's Purple Castle tagged me the most recently so I'm gonna answer her 11 questions. But first; I have to remind the rules:

- You must post the rules.
- Each person must post 11 things about themselves on their blog.
- Answer the questions the tagger set for you in their post and create 11 new questions for the people you tag to answer.
- You have to choose 11 people to tag and link them on the post.
- No tag backs.
- No stuff in the tagging section 'about you are tagged if you are reading this.' You legititimately have to tag 11 people.

11 random thing about me:

1. My favorite nail polish color is purple, but I'm not ready to announce that even to myself yet. Lol.
2. Mostly my eyes catch the name of the nail polish when I buy one.
3. I buy nail polish 3-4 times a week but I'm on a one month polish diet since 8th of January.
4. I would call my own polish line, Once A Nail Polish Addict, Always A Nail Polish Addict!
5. I'm working as a Purchasing Responsible for a living.
6. The most polish I've ever bought online and the number was 25 if I'm not mistaken.
7. I don't have a favorite quote, I have a haul of favorite quotes.
8. I'm not get annoyed easily, but when people lie to me I really pissed off.
9. I'm actually a vegaterian so I'm eating vegatables for the rest of my life.
10. The last time I wrote a letter by hand, probably 10-11 years ago when I was in middle school.
11. I would definitely live in the USA, because I've been there once and I love how comfortable and relax people's lives there. So yeah, USA is my one and only choice on that.

I'm tagging;

1- Nemo Latte
2- Ojelerim Burada
3- Emerald Sparkled
4- Hangi Oje Yakismaz Ki Kız Bana
5- Tirnaklar Fora
6- Oje Vitrini
7- Benim Adim Kirmizi
8- Merimania
9- Posh Nail Art
10- Betulsdreams
11- Oje Gemisi Kalkiyor

Please answer the following questions:

1. How can you express your love for nail polish in one word?
2. What is your favorite book genre?
3. Where do you want to live besides your home country?
4. Do you like starting day early or waking up late?
5. Are you a night girl or a day girl?
6. What is your favorite meal of the day?
7. How will you spend your Valentine's Day this year?
8. Do you like swimming?
9. How would you describe your favorite holiday?
10. Which language you would like to speak the most?
11. What is your favorite nail polish brand?

Take care you guys! See you in the next post.     Selam herkese! Bu postta uzun süredir taglendiğim bir konuyla alakalı olacak. Epey bir kişi tagleyince artık yapmazsam ayıp olacaktı, ben de bir deneyeyim dedim. Beni en son Sekhmet's Purple Castle blogunun yazarı Lydz tagledi ben de o yüzden onun 11 sorusunu cevaplayacağım. Ama öncelikle; birkaç kural hatırlatmam lazım:

- Postu hazırlarken kuralları da yazmanız gerekiyor.
- Herkesin 11 tane kendine ait soruyu cevaplaması gerekiyor.
- Sizi tagleyen kişinin hazırladığı 11 soruya cevap vermeniz, sonrasında kendi 11 sorunuz ile de başka 11 kişiyi taglemeniz gerekiyor.
- Sorularınızı cevaplamasını istediğiniz 11 kişinin bloguna bunu haber vermeniz gerekiyor.
- Sizi tagleyen kişiyi tagleyemiyorsunuz.
- 11 kişiyi net bir şekilde taglemeniz, bunu okuyorsanız taglendiniz şeklinde minvallere yer vermemeniz gerekiyor.

Benimle alakalı 11 cevaba gelecek olursam:

1. En sevdiğim oje rengi mor, ama ben bile bunu kendime itiraf edemiyorum henüz. Lol.
2. Bir oje alacağım zaman en çok ismi dikkatimi çekiyor.
3. Haftada 3-4 defa oje alıyorum ama 8 Ocak'tan beri 1 aylık oje diyetine girdiğim için 8 Şubat'a kadar oje almayacağım.
4. Eğer bir oje markam olsaydı ismi; 'Eğer Bir Kere Oje Bağımlısı Olduysan, Hep Olursun!' olurdu.
5. Satınalma Sorumlusu olarak hayatımı ikame ettiriyorum.
6. Bir kerede en çok aldığım oje sayısı 25 eğer yanlış hatırlamıyorsam.
7. Favori bir vecizem yok çünkü birçok var.
8. Kolay kolay sinirlenen bir insan değilimdir, eğer birinin bana yalan söylediğini fark edersem çok kızarım ama.
9. Vejetaryen olduğum için hayatımın sonuna kadar sadece sebze yiyerek yaşayabilirim.
10. En son el yazısı ile mektup yazdığımda, 10-11 sene önce ortaokuldaydım sanırım.
11. Eğer dünya üzerinde yaşayabileceğim yeri seçebilseydim kesinlikle Amerika olurdu. Bir kere bulundum orada ve hayatın ne kadar rahat olduğunu gördüm. Tek tercihim bu.

Ben de;

1- Nemo Latte
2- Ojelerim Burada
3- Emerald Sparkled
4- Hangi Oje Yakışmaz Ki Bana
5- Tırnaklar Fora
6- Oje Vitrini
7- Benim Adım Kırmızı
8- Merimania
9- Posh Nail Art
10- Betulsdreams
11- Oje Gemisi Kalkıyor

bloglarının sahiplerini tagliyorum!

Aşağıdaki soruları cevaplamayı unutmayın kızlar!

1. Oje sevginizi tek bir kelime ile nasıl ifade ederdiniz?
2. En sevdiğiniz kitap türü nedir?
3. Yaşadığınız ülke dışında nerede yaşamak isterdiniz?
4. Güne erken başlamayı mı seviyorsunuz yoksa geç uyanmayı mı?
5. Gündüz insanı mısınız, gece insanı mı?
6. Günün en sevdiğiniz öğünü nedir?
7. Sevgililer Günü'nü bu sene nasıl geçireceksiniz?
8. Yüzmeyi sever misiniz?
9. İdeal tatil sizin için nasıl olmalı?
10. En çok konuşmayı istediğiniz dil hangisi?
11. En sevdiğiniz oje markası hangisi?


Bir sonraki postta görüşmek üzere.


Feb 1, 2012

Pink Wednesday: China Glaze Material Girl

Scroll down for Turkish. / Türkçe için aşağıya ininiz.

     Good afternoon, good evening and good morning everyone! Since I'm writing for different time zones, lol. It's the end of wednesday here though, and guess what am I gonna post today? Yeap, a glitter fulfilled pink nail polish that is already added to my all time favorite nail polish list. I picked China Glaze Material Girl from the Winter 2011 China Glaze Eye Candy Collection for the Pink Wednesday.

     And the reason behind my purchase of this polish is definitely Madonna's song Material Girl. Gosh, I'm not one but I love that song a lot. Anyway, here is how it all went;


Such an adorable polish with lots of different glitter in the composition. There are even cute red round glitters composed in the formula. Glitter distrubition is so very nice in this polish and of course I adore how it looks on my nails. Additionally, I previously read that most of the people don't like its formula but I quite like it. This is three coats but its not hard to apply, looks neat and opaque in 3 coats.And well, coz everbody's living in a material world...

      İyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler herkese! Farklı zaman dilimlerine hitap ettiğimden! Gerçi pek çoğumuz için çarşamba gününün son saatine girmiş bulunuyoruz ve tahmin edin bugün ne post edeceğim? Yeap, çoktan en sevdiğim oje listeme girmiş, simle doldurulmuş pembe bir oje. China Glaze'in 2011 Kışın da Eye Candy Koleksiyonu ile piyasaya sürdüğü Material Girl'ü seçtim pembe çarşamba için. Ben bu China Glaze ojemi de Rio55'ten satın aldım, buradan kendisinin dükkanına ulaşabilirsiniz.

     Aslında bu ojeyi almamda ki esas sebep hemen yukarıda gördüğünüz videodaki Madonna şarkısı, Material Girl'dü. Kendim çok materyalist değilim ama şarkının hastasıyım. Neyse ojeye dönecek olursam eğer; pek çok farklı şekilde sim ile oluşturulmuş harika bir oje. İçerisinde çok şeker kırmızı kırmızı parıldayan daire şeklinde simler bile var ki bence çok güzel duruyor tırnaklarımda. Yanı sıra, önceden okuduğum Material Girl yazılarında hep formülünün kötü olduğundan bahsedilmişti ama ben çok sevdim. Tırnaklarımda 3 kat var ama sürümü hiç zor değil, hemencecik opaklaşıveriyor onca sim yüzünden.

Ve Madonna liriği ile iyi geceler diliyorum size;

Cause everybody is living a material world...